Giumall

Ideas for luxury purchase

کلمه GIU مخفف جمله Gallant Innovators of Univers می باشد که به معنای بهترین نوآوران جهانی قابل ترجمه است.
 
 
‏فروشگاه اینترنتی جیومال با هدف ارائه کالاهای موجود در فروشگاه با نرخ مصوب بازار تاسیس شده است. ‏با توجه به ترافیک و هزینه ی بالای استهلاک، خرید حضوری با دغدغه های فراوانی از جمله ترافیک، عدم ارائه قیمت مناسب و کالای اصیل و... روبرو است، لذا یک رویکرد می تواند خرید از فروشگاه اینترنتی باشد. فروشگاه اینترنتی جیومال برخلاف بسیاری از فروشگاه های حقیقی و اینترنتی با خودداری از ارائه قیمت های نادرست و ایجاد موج نارضایتی در همکاران و مصرف کنندگان، سعی بر ارائه توضیحات کامل، قیمت مصوب، کالاهای اصیل، جزییات کالاهای موجود در فروشگاه و همچنین امکان بررسی و مقایسه کالاها را برای مشتریان گرامی فراهم آورده تا هم خرید آسان و خاصی را برای مشتریان رغم بزند، هم شرایط و تخفیفات ویژه ای را در چهارچوب عنوان شده در پیش برای مشتریان فروشگاه اینترنتی جیومال به ارمغان بیاورد. لازم به توضیح است که تمامی کالاهای ارائه شده دارای اصالت و قیمت مصرف می باشد که از توزیع کنندگان نیز قابل استعلام می باشد.
 
‏کالاهای موجود در فروشگاه به دو دسته تولید داخل کشور و وارداتی دسته بندی می شوند:
‏کالاهای تولید داخل (ایرانی) دارای اصالت و کیفیت عالی می باشند و کالاهای وارداتی علاوه بر اصالت و کیفیت بالا مورد تایید وزارت صنایع بوده و مسیر واردات کاملا قانونی صورت گرفته است. برای صحت سنجی این مهم می توان به شرکت هایی که واردات این محصولات را بر عهده دارند، نیز اشاره نمود که در صفحه هر محصول نام شرکت یاد شده نیز قابل رویت خواهد بود.

‏در اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی جیومال امکانات زیر قرار داده شده است:
  1. تجربه‌ یک خرید مطمئن، بررسی امکانات و قیمت صحیح کالا میسر است.
  2. امکان انتخاب و خرید در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی میسر است.
  3. دسترسی کامل به تمامی قسمت‌های فروشگاه اینترنتی جیومال میسر است.
  4. ارائه اطلاعات کامل و دقیق کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی جیومال
  5. امکان پرداخت به اشکال مختلف؛ مانند پرداخت کارت به کارت، پرداخت اینترنتی، پرداخت در محل و پرداخت داخل فروشگاه حقیقی جیومال
  6. امکان انتخاب روش ارسال متفاوت
  7. ‏قابل ارائه از طرف ما و قابل استفاده برای شما عزیزان می باشد.