یخچال و فریزر درب بالا و پایین

یخچال و فریزر درب بالا و پایین ال جی، با قابلیت اشغال فضایی محدود نسبت به فضا یا حجمی که برای استفاده از یخچال و فریزر در اختیار مصرف کننده قرار می دهد طراحی شده است. این یخچال پایین ال جی مجهز به موتور اینورتر و کم مصرف می باشد در صورتی که علاوه بر مصرف کم برق، بسیار کم صدا نیز هست. یخچال و فریزرهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی جیومال ضد بدون برفک بوده و دارای فیلتر بوگیر و ضد آلرژی نیز می باشد.


این دسته یخچال و فریزر درب بالا و پایین ال جی دارای 2 گروه می باشد:

گروه 1: یخچال فریزر بالا؛ فریزر این گروه دستگاه ال جی بالای یخچال تعبیه شده است. در واقع در این نوع یخچال و فریزر درب یخچال پایین و درب فریزر بالا می باشد.
TF580TS
گروه 2: یخچال فریزر پایین؛ فریزر این دستگاه ال جی پایین یخچال تعبیه شده است. در واقع در این نوع یخچال و فریزر درب یخچال بالا و درب فریزر پایین می باشد.
BF420TS

مواردی که باید برای خرید این دسته یخچال و فریزر مد نظر داشته باشید به شرح زیر است:

تفاوت عمده دو گروه یخچال و فریزر درب بالا و پایین ذکر شده در بالا؛ در حجم یخچال و فریزر این دو دستگاه نسبت به هم می باشد. به این صورت که؛ حجم فریزر نسبت به یخچال در دستگاه های فریزر پایین بیشتر از دستگاه های فریزر بالا می باشد.
یخچال های بالا فریزر، در فریزر از کشو استفاده نشده و بدون کشو می باشند ولی در یخچال های پایین فریزر ، فریزرها طبقه بندی شده است و دارای کشو می باشد.

دستگاه های معرفی شده مناسب برای منازلی هستند که فضای آشپزخانه آنها کوچک بوده و نیاز به یک یخچال با ظرفیت مناسب دارند.