GIUMALL ** جیومال

IDEAS FOR LUXURY PURCHASE ** ایده هایی برای خرید خاص

مشاوره خرید و فنی

فروشگاه اینترنتی جیومال با هدف ارائه خدمات نوین و ویژه به مشتریان گرامی، طراحی و ایجاد شده است. یکی از این خدمات مشاوره فنی برای خرید کالا می باشد. در واقع زمانی که شما در مشخصات کالا برای خرید در قیاس 2 یا چند کالا دچار تردید می شوید؛ فقط کافی است با فروشگاه اینترنتی جیومال تماس حاصل نمایید، تا مشاوران ما ضمن راهنمایی شما عزیزان با مشاوره فنی درست این تردید را برطرف نموده و به انتخاب شما کمک نمایند.

قسمت دوم این ضمانت شامل مشاوره فنی پس از خرید می باشد؛ لازم به ذکر است تمامی کالاهایی که دارای دفترچه راهنمای می باشند و یا دارای پشتیبانی هستند می توانند شما مشتریان گرامی را به کامل ترین و درست ترین نوع ممکن راهنمایی کنند، اما در صورت بروز مشکل در ارتباط با اطلاعات دفترچه و یا پشتیبانی کالا، جیومال آماده خدمات رسانی بهتر و یاری رساندن به شما عزیزان می باشد.

بهترین قسمت در این خدمت این موضوع خواهد بود که در هر مناسبتی برای خرید کادو و هدیه سردرگم بودید و راهنمایی دیگران هم بی اثر بود، کافی است با فروشگاه اینترنتی جیومال تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما عزیزان را یاری نمایند.

**لازم به ذکر است مسئولیت دریافت هرگونه مشاوره خرید از طرف مشتری با شخص ایشان می باشد.

در تمامی مراحل فوق فقط کافی است با شماره تماس 02146890025 تماس حاصل نمایید و یا به آدرس پست الکترونیک Info@Giumall.com مشخصات فردی از جمله شماره تماس، کالا یا کالاهای مد نظر، نام و نام خانوادگی را ایمیل کنید تا کارشناسان فروشگاه اینترنتی جیومال در اصرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.