در پاسخ سوال استایلر (دستگاه مراقبت از لباس) چیست؟ در ابتدا به معانی لغوی نام این دستگاه می پردازیم.
دستگاه مراقبت از لباس: همانگونه که از این نام برمی آید؛ این دستگاه از لباس هایی که به آن سپرده شده است محافظت می نماید.
styler: کلمه style در معنای لغوی به معنی نوع، شیوه، روش و سبک ترجمه می شود و کلمه styler (استایلر) نامی است که برای این دستگاه قرار داده شده است.


در عمل این دستگاه برای سه نوع لباس مورد استفاده قرار می گیرد:

1. پوشاک گران قیمت و حساس:

همه ما صاحب البسه ای هستیم که به نوعی به آن دلبستگی داریم و از شست و شوی آن به روش های معمول می هراسیم. این پوشاک را می توان به LG STYLER سپرد تا شست و شوی دقیق، بی ضرر برای الیاف پارچه و بی دردسر و طبق گزارش شرکت اروپایی INTERTEK و شرکت انگلیسی BAF با قابلیت از بین بردن باکتری ها و مواد آلرژی زا تا 99.9% تجربه نمود.

2. پوشاک روزمره:

شامل لباس هایی می شود که ما به صورت روزانه از آن استفاده می کنیم؛ مشکلی که ایجاد می شود، بوی ناخوشایند و چین و چروک حاصل از یک روز استفاده، آلوده شدن لباس به مواد آلوده کننده و مضر موجود در محیط و رطوبت حاصل از تعرق که هم مصرف کننده را در معرض بیماری قرار میدهد و هم به الیاف البسه آسیب می زند.
شرکت ال جی با ارائه استایلر ال جی این مشکل را حل نموده است.
در واقع به جای شست و شوی مجدد لباس کافی است که لباس را به استایلر ال جی بسپارید تا برای روز بعد هم از بوی بد، چین و چروک اثری نباشد و هم تا 99.9% مواد آلرژی زا و باکتری ها را توسط تکنولوژی True Steam از بین ببرد تا دیگر اثری از باکتری، مواد آلرژی زا و رطوبت حاصل از تعرق وجود نداشته باشد.

3. پوشاکی که تازه شسته شده باشد:

لباس هایی که توسط ماشین لباس شویی شسته می شود در بهترین حالت که دستگاه لباس شویی شما مجهز به خشک کن صد در صد باشد، بدلیل بسته بودن فضای داخل لباس شویی مقداری نم و رطوبت حاصل از شست و شو بر روی لباس باقی خواهد ماند و از طرف دیگر مواد شوینده ای که استفاده می شود بدلیل دارا بودن مواد شیمیایی برای افرادی که دارای پوست حساس می باشند و کودکان ممکن است مضر باشد و ایجاد آلرژی نماید.
استایلر ال جی این امکان را فراهم نموده است تا جای استفاده از روش های معمول برای از بین بردن چروک حاصل از شست و شو و ضد عفونی کردن البسه در مقابل مواد آلرژی زا شوینده ها این لباس ها را به این دستگاه زیبا و کارآمد ال جی بسپارید تا هم نم و رطوبت حاصل از شست و شو را از بین ببرد و هم لباس را خشک و صاف بدون نیاز به اتو به شما تحویل دهد.

نتیجه گیری

من حیث المجموع؛ می توان گفت دستگاه استایلر ال جی یک خشک شوی خانگی است که برای استفاده لباس های روزمره نیاز شست و شوی روزانه و اتو کردن مکرر را از شما برآورده میکند و دیگر نیازی به استفاده از روش های قدیمی و مرسوم در خیلی از موارد نخواهد بود و علاوه بر آن عروسک، ملحفه، پتو و... را نیز به روش های فوق الذکر می توانید شست و شو نمایید تا دیگر خبری از آلرژی، باکتری و حساسیت های پوستی در افرادی با پوست حساس و کودکان نباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک زیر مراجعه نمایید:

استایلر ''دستگاه مراقبت از لباس'' ال جی