Giumall ** جیومال

IDEAS FOR LUXURY PURCHASE ** ایده هایی برای خرید خاص

رویه‌های بازگرداندن کالا به فروشگاه اینترنتی جیومال

فروشگاه اینترنتی جیومال؛ جهت گسترش خدمات پس از فروش خود، طبق قانون وزارت محترم صنایع و معادن، 7 روز ضمانت عودت برای مصرف کنندگان را به عنوان خدمتی برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است. ضمانت عودت بدون حق انصراف بوده و تنها هزینه حمل و نقل کالا طبق نکات ذیل به عهده مشتری می باشد.

گروه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی جیومال طبق ذیل می باشند:

1. لوازم خانگی ال جی      2. صوتی و تصویری ال جی     3. کولر و سیستم های تهویه مطبوع ال جی      4. لوازم برقی و روشنایی      5. پوشاک      6. خودرو      7. کالای هدیه (به کالایی اطلاق می شود که به همراه کالای دیگری برای مشتری ارسال شده و هزینه ای بابت آن از مشتری دریافت نخواهدشد، در واقع مبلغ کالا در فاکتور صفر -0- لحاظ می گردد.)

1. لوازم خانگی ال جی     2. صوتی و تصویری ال جی      3. کولر و سیستم های تهویه مطبوع ال جی

گروه های 1، 2 و 3 بدلیل دارا بودن پلمپ و بسته بندی فابریک، صرفا پلمپ بودن بسته بندی ملاک سالم بودن کالا خواهد بود و تحویل گیرنده موظف است هنگام تحویل گرفتن کالا پلمپ را بررسی نموده و سپس کالا را دریافت نماید. لازم به ذکر است کالا پیش از ارسال در انبار فروشگاه اینترنتی جیومال بررسی خواهد شد و سپس ارسال می شود.

سه گروه نام برده در فوق به دلایل زیر شامل این ضمانت نمی باشد:

1. در صورت باز شدن بسته بندی کالا (باز شدن پلمپ)
2. وارداتی بودن کالا و نوسانات قیمت ارز

نکته 1: در صورت خرید اعتباری از فروشگاه اینترنتی جیومال (استفاده از کد تخفیف و GiuGift) پس از نهایی شدن خرید هیچگونه امکانی در:
الف) تغییر قیمت فاکتور
ب) تغییرات سبد خرید به دلایل حذف
ج) تغییر کالا
د) ویرایش تعداد کالا
و در نهایت انصراف از خرید وجود نخواهد داشت و چنانچه مشتری درخواست هرگونه تغییراتی را داشته باشد کد تخفیف و GiuGift باطل شده و امکان استرداد آن وجود نخواهد داشت.

 

4. لوازم برقی و روشنایی

در خصوص گروه کالایی 4 نیز موارد ذکر شده برای گروه های 1، 2 و 3 صادق است با این تفاوت که لامپ های ال ای دی کملیون و لامپ های ال ای دی پارسه شید موجود در این گروه دارای 24 ماه ضمانت تعویض بوده و تاریخ انقضای ضمانت بر روی محصولات این گروه ثبت گردیده است که در هنگام بروز هرگونه مشکل امکان تعویض آن توسط نمایندگی های معتبر شرکت تک درخت سبز از طریق سایت های کملیون و پارسه شید میسر می باشد.

در هر مرحله از پیگیری خدمات، فروشگاه اینترنتی جیومال شما عزیزان را یاری خواهد کرد.
 

5. پوشاک

طبق دستورالعمل قسمت بعدی (شرایط بازپس گیری کالا) اقدام گردد.
 

6. وسیله نقلیه

موتورسیکلت در نمایشگاه مرکزی تحویل مشتری خواهد شد و ضروری است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود و در هیچ شرایطی کالا مرجوع نخواهد شد و پیگیری های بعدی با نمایندگان معرفی شده از طرف شرکت توزیع کننده وسیله نقلیه ممکن خواهد بود.
نکته 2: در صورت ارسال کالا توسط تحویل فوری فروشگاه اینترنتی جیومال، رعایت موارد فوق الذکر الزامی خواهد بود.
نکته 3: در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست و یا شرکت های خصوصی پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان جیومال و کارشناسان شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.

 

7. کالای هدیه

کالای هدیه به کالایی اطلاق می گردد که با قیمت صفر -0- و به صورت رایگان روی کالایی دیگر برای مشتری ارسال می شود، لذا شامل این ضمانت نخواهد بود و در صورت عودت کالای اصلی این کالا نیز باید با کالای مرجوعی، مرجوع گردد.


شرایط باز پس گیری کالا

 

1.کالای ارسال شده برای مصرف کننده از نظر ظاهری و مشخصات فنی با اطلاعات درج شده در وب سایت www.Giumall.com مغایرت داشته باشد.


1-1. وجود مغایرت باید حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا به فروشگاه اینترنتی جیومال اطلاع داده شود. این ارتباط از طریق ایمیل، تلفن و صفحه ارتباط با جیومال امکان پذیر می باشد.

ایمیل: info@Giumall.com
تلفن: 02146890025

1-2- در صورتی که مغایرت بدون باز شدن کالا قابل رویت باشد مانند رنگ، مدل، مشخصات درج شده بر روی بسته بندی دستگاه باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و به هیچ عنوان از پلمپ خارج نگردد و از آن استفاده نشده باشد.
1-3- تمامی محصولات دارای عکس بوده و این عکس صرفا جهت آشنایی بیشتر و بهتر مشتریان برای خرید مطمئن و موثر قرار گرفته است، لذا ممکن است در برخی از جزییات با کالای اصلی تفاوت داشته باشد در نتیجه نمی توان به عکس ها استناد کرد و ملاک مغایرت صرفا در مشخصات و پارامترهای عنوان شده در زیر کالا خواهد بود.

نکته 4: در صورتی که امکان رویت مغایرت فقط با باز کردن کالا امکان پذیر باشد باید کارتن، تمامی لوازمات جانبی همراه دستگاه (در صورتی که بسته بندی و پلمپ داشته باشد، با بسته بندی و پلمپ همانند لحظه ای که کالا از کارتن خارج گردیده) دفترچه و کارت گارانتی بدون هیچگونه خدشه و آسیب به همراه کالا باشد و در صورتی که امکان رویت مغایرت از روی بسته بندی امکان پذیر باشد مانند رنگ، مدل و... تحت هیچ شرایطی دستگاه نباید از بسته بندی خارج و از پلمپ خود خارج گردد.
لازم بذکر است در تمامی مراحل فوق الذکر کالا باید با کارتن و متعلقات موجود در کارتن به فروشگاه بازگردانده شود و هرگونه چسب خوردگی، مخدوش شدن کارتن و متعلقات، برچسب زدن، نوشتن توضیحات، آدرس و یا هر مورد دیگری، منجر به از بین رفتن این ضمانت می گردد.

 

2.مشتری از خرید خود منصرف شود.


2-1. انصراف از خرید متوجه کالایی خواهد بود که از بسته بندی و پلمپ خود باز نشده، سالم و بدون آسیب باشد.

نکته 5: در صورتی که موارد فوق الذکر رعایت شده باشد، هزینه ارسال و عودت کالا به عهده مشتری خواهد بود.
نکته 6: در صورتی که کد تخفیف و یا GiuGift در خرید محصولات استفاده شده باشد، آن کد تخفیف و یا GiuGift باطل شده و هیچ هزینه ای به ارزش کد تخفیف و GiuGift عودت نخواهدشد و تنها، مبلغی که توسط مشتری جهت خرید واریز شده، به صاحب فاکتور عودت داده خواهد شد.
نکته 7: با توجه به اینکه
فروشگاه اینترنتی جیومال عمده فروشی را فقط با عقد قرارداد انجام می دهد، لذا خریدهای بدون قرارداد با هدف مصرف تلقی می شود. سفارش هر کالا بیش از یک عدد مغایر با هدف مصرف خواهد بود و شامل حق استراداد نمی شود. در مواردی که معامله با عقد قرارداد و به صورت عمده انجام می پذیرد نیز طبق قرارداد تصمیم گیری خواهد شد.
نکته 8: در صورتی که مشتری هزینه ارسال و عودت کالا را با شرایط فوق بر عهده نگیرد فروشگاه اینترنتی جیومال مجاز به کسر 10 الی 90 درصد ارزش کل فاکتور با در نظر گرفتن ارزش ریالی کالا، هزینه ارسال و عودت کالا می باشد و همچنین مشتری نیز متعهد به پرداخت آن خواهد بود.


2-2. در صورتی که سفارش ارسال نشده باشد، انصراف از خرید خود را به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اینترنتی جیومال به شماره تماس 02146890025 اعلام نمایید.
2-3. در صورتی که پس از ارسال کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود حداکثر به مدت 7 روز از تاریخ فاکتور باید انصراف خود را به واحد پیگیری جیومال به شماره تماس 02146890025 اعلام نماید.
2-4. تمامی موارد فوق الذکر لازم الاجرا بوده و تایید صحت و سقم آن بر عهده کارشناس خدمات پس از فروش جیومال می باشد. لازم به ذکر است در صورت تایید موضوع توسط کارشناس فروشگاه اینترنتی جیومال، هدیه ای که به همراه دستگاه به مشتری تحویل شده باشد باید پلمپ و استفاده نشده عودت گردد و در صورت استفاده هزینه آن بر عهده مشتری خواهد بود.
 

3.در اثر حمل و نقل دستگاه دچار آسیب دیدگی شده باشد.

 

3-1. با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی جیومال از طریق دو شرکت تیپاکس و پست برای ارسال مرسولات خود برای مشتریان گرامی اقدام می نماید، در صورت بروز هرگونه حادثه در اثر حمل و نقل با توجه به بیمه بودن کالاهای ارسالی توسط شرکت های مذکور مسئولیت آن به عهده شرکت حمل و نقل کننده بوده لذا فروشگاه اینترنتی جیومال هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

نکته 9: پوشاک شامل این ضمانت نمی شود، تنها تعویض در سایز امکان پذیر خواهد بود. این شرایط فقط و فقط در صورتی است که لباس تحویلی اتو نشده باشد، زدگی و جای سوزن روی لباس نخورده باشد و اگر حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل به خدمات پس از فروش جیومال اعلام گردد، میسر خواهد بود.

3-2. کالای آسیب دیده و تمامی لوازمات جانبی و متعلقات آن باید همان گونه که تحویل شد به همراه صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده و فاکتور برای فروشگاه اینترنتی جیومال ارسال گردد.

نکته 10: در حالتی که مشکل در لحظه تحویل قابل رویت و محسوس باشد مشتری می تواند از تحویل گرفتن دستگاه امتناع کرده تا جهت بررسی و ارسال مجدد به جیومال عودت شود.
نکته 11: آدرس، شماره تماس و کد پستی فروشگاه اینترنتی جیومال در انتهای همین صفحه ذکر شده است.


**نکته بسیار مهم: پس از مرجوعی کالا و بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی جیومال، در صورتی که کالا خارج از قوانین فروشگاه اینترنتی جیومال و وزارت محترم صنایع و معادن تشخیص داده شود، کالا مجددا با هزینه مشتری برای ایشان ارسال خواهد شد و چنانچه مشتری از تحویل گرفتن کالا خودداری نماید کالای مذکور به مدت 15 روز نزد جیومال به امانت خواهد ماند و پس از آن فروشگاه اینترنتی جیومال هیچگونه مسئولیتی در خصوص معیوب و مفقود شدن کالا نخواهد داشت و تمامی مسئولیت این موضوع مورد توجه مشتری خواهد بود.


کالا را چگونه عودت دهید؟

- لطفاً قبل از هر اقدام و تصمیمی با کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی جیومال به شماره تلفن 02146890025 تماس حاصل نمایید.
- ارسال کالا بدون هماهنگی شامل تبعاتی است که متوجه شخص مشتری خواهد بود و فروشگاه اینترنتی جیومال هیچگونه مسئولیتی در قبال آن دستگاه نخواهد داشت. لذا از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً خودداری نمایید و در نظر داشته باشید هرگونه اقدام در این راستا به عهده مشتری خواهد بود.
- برای ارسال باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند، قطعات بسته بندی و تمامی متعلقاتی که داخل دستگاه خواهد بود به همراه  کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
- درصورت ارسال با اداره پست دولتی و ادارات پست خصوصی لطفا عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس info@Giumall.com ایمیل کنید.
- فاکتور خرید باید به همراه کالا ارسال گردد.
- اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان جیومال امکان تست آن را داشته باشند.
- در سایر استان ها بجز تهران و البرز، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که در صورت انصراف از خرید خود هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.
- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال، با جیومال تماس حاصل نمایید.
 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش جیومال ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان جیومال تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل یا نمونه دیگری جایگزین کند.
نکته 1: لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ جیومال بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، جیومال تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و جیومال در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.
- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط جیومال، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 72 ساعت کاری پس از دریافت کالا زمان خواهد برد.
- کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌های مجاز محصولات و  کالاهای ارائه شده در سایت جیومال هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا به طور میانگین 72 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.
- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش جیومال است.
 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

- با شماره تلفن 64890025 - (021) خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- یا پیام خود را در صفحه "ارتباط با جیومال" با ذکر موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.
- یا به info@Giumall.com با ذکر شماره پیگیری سفارش و عنوان خدمات پس از فروش، ایمیل بزنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.
 

بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران - شهر تهران - شهر قدس - خ آزادی - مجتمع تجاری میلاد - فروشگاه گلدیران محمد
صندوق پستی:  41961 - 37818
 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

نکته مهم:

در هر مرحله رعایت نکات فوق الذکر الزامی بوده و خرید مشتری به معنی قبول تمامی قوانین فروشگاه اینترنتی جیومال خواهد بود.