GIUMALL ** جیومال

IDEAS FOR LUXURY PURCHASE ** ایده هایی برای خرید خاص

ارائه کالای اصیل

یکی از خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی جیومال به مشتریان گرامی؛ خدمت ارائه کالای اصیل می باشد.
در خصوص این خدمت مهم به مشتریان گرامی، فروشگاه اینترنتی جیومال همواره می کوشد تا کالاهایی اصیل را در اختیار مشتریان گرامی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت قرار دهد.
فروشگاه اینترنتی جیومال تمامی کالاهای خود را از معتبرترین شرکت های وارد کننده و یا تولید کننده تهیه نموده و مبنای اصالت کالا را بر اصالت شرکت واردکننده یا تولید کننده قرار داده است. شرکت وارد کننده ای که اصالت داشته باشد؛ تمامی کالاهایش به صورت قانونی وارد کشور شده و دارای مجوز از وزارت محترم صنایع و معادن می باشد، همینطور تولیدکنندگانی که با فروشگاه اینترنتی جیومال طرف قرارداد هستند نیز دارای مجوز معتبر از صنف مربوطه می باشند، لازم به ذکر است در صورتی که تمامی طرفین قرارداد جیومال اعم از فروشندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان مدارک معتبر خود را دال بر عملکرد قانونی، به فروشگاه اینترنتی جیومال ارائه ندهند، فروشگاه اینترنتی جیومال با نامبردگان وارد همکاری نخواهد شد.
نکته ای که در این ضمانت حائز اهمیت است؛ کشور سازنده در کیفیت کالا تاثیری نداشته و در صورت معتبر بودن برند، کیفیت کالا نیز تضمین شده خواهد بود، لذا تمامی کالاهای ارائه شده با توجه به موارد فوق الذکر دارای اصالت می باشند و تحت هیچ شرایطی کالای غیر اصیل، بی کیفیت، کارکرده به مشتریان ارائه نمی گردد و در صورت ارائه حتما در توضیحات کالا ذکر خواهد شد.